English Polska
baner

Automonitoring

Program Ochrony Pojazdu Program Ochrony Pojazdu to procedura realizowana przez operatorów systemu AUTOMONITORING w przypadku np. kradzieży pojazdu, naruszenia sygnalizowanego przez czujniki przestrzeni ładunkowej lub braku autoryzacji kierowcy. Polega ona na szybkiej lokalizacji pojazdu w sytuacjach nadzwyczajnych oraz koordynacji działań służb interwencyjnych. Dzięki temu właściciel pojazdu dysponuje ciągłym całodobowym wsparciem w sytuacjach zagrożenia.


    Optymalne wykorzystanie pojazdów Obecnie wzmożona konkurencja firm transportowych z nowo przyjętych krajów UE wymusza konieczność lepszego wykorzystania posiadanej floty. Cel ten można osiągnąć poprzez optymalne wykorzystanie informacji logistycznych o położeniu pojazdów, dostarczanych przez system AUTOMONITORING Informacje z systemu AUTOMONITORING pozwalają na skuteczniejsze wykorzystanie pojazdów, na przykład przez przyjęcie dodatkowych zleceń przewozowych, dysponowanie załadunku na pojazdy będące już w trasie, kontrolę pracy kierowców itd. Badania w krajach UE pokazują, że koszty poniesione na wdrożenie systemu monitorowania pojazdów zwracają się zwykle w pierwszym kwartale użytkowania.


    Nadzór stanu paliwa Firmy posiadające własne samochody służbowe coraz częściej borykają się z kradzieżami paliwa, bądź wykorzystywaniem samochodów służbowych bez upoważnienia, do celów prywatnych. Odpowiedzią na te problemy jest system AUTOMONITORING, który śledzi na bieżąco zużycie paliwa i raportuje np. w przypadku dużego ubytku podczas postoju. System dzięki możliwościom autoryzacji kierowców i deklarowania przez nich typu jazdy (prywatna /służbowa), a także dzięki możliwościom analizy na podstawie raportów z danymi o godzinach pracy pojazdów, pokonanych trasach, postojach itd., umożliwia dokładną weryfikację zasadności ich wykorzystania. System AUTOMONITORING umożliwia także wprowadzenie systemu motywacyjnego dla kierowców, uwzględniającego raporty dotyczące zużycia paliwa, a przez to promującego oszczędną i przepisową jazdę.


    Kontrola obszaru użytkowania pojazdów Niezwykle użyteczną funkcją systemu AUTOMONITORING jest alarmowanie w przypadku opuszczenia przez pojazd terenu na którym powinien się znajdować. Właściciel samochodu ma możliwość elastycznego wyznaczenia wielu stref w jakich może poruszać się pojazd. W przypadku wykrycia przekroczenia granicy strefy, system automatycznie informuje o alarmie. 

 

od 200 ZŁ NETTO

Wymiana oleju gratis
Wymiana oleju gratis pod warunkiem zakupu oleju w naszej firmie.

350,00 zł

Serwis klimatyzacji
Serwis klimatyzacji R134A oraz ozonowanie pojazdu w super cenie!

Newsletter

Zostaw nam swojego maila, a napiszemy do Ciebie z ciekawą ofertą.

Znajdziesz nas na:ZUMI
O firmie | Elektronika | Mechanika | Wypożyczalnia | Automonitoring | Wulkanizacja | Kontakt
Copyright ©2024 www.rotor.auto.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kodowanie i cięcie - NowyFolder | Damtox - pozycjonowanie