English Polska
baner

Automonitoring

1.Ile kosztuje korzystanie z systemu AUTOMONITORINGU ?

Doradca:

- rodzaj samochodu, w którym urządzenie ma być montowane - koszt montażu w samochodzie osobowym jest inny niż w samochodzie dostawczym lub ciągniku siodłowym. Im większy samochód tym wyższy koszt montażu. Podobnie im wyższa klasa samochodu osobowego - tym dłuższy i trudniejszy jest montaż. Szacunkowe koszty montażu w samochodzie osobowym to 500 - 700 PLN netto, w samochodzie dostawczym 600 - 800 PLN w ciągniku siodłowym od 650 - 900 PLN netto. W/w ceny podlegają negocjacjom i są uzależnione od indywidualnych ustaleń z zakładem serwisowym,

- abonament (z monitoringiem lub bez monitoringu) - montaż bez opcji monitoringu bywa z reguły tańszy bowiem nie wymaga montażu czujników UOP oraz innych elementów wymaganych przy Programie Ochrony Pojazdu. Montaż bez ochrony, tzw. montaż podstawowy to podłączenie pozycjonera C1 tylko do zasilania. W samochodzie osobowym taki montaż można wykonać w cenie już od 400 PLN netto.

- ilość czujników - pozycjoner C1 może być zintegrowany z systemem czujników otwarcia spustu paliwa, pływaka w zbiorniku, przestrzeni ładunkowej, czujników ruchu oraz innych. Koszt montażu urządzeń do monitorowana przestrzeni ładunkowej w naczepie wynosi ok. 1000 PLN netto.

2. Czym można uzasadnić wysokie koszty korzystania z systemu ?

Doradca:

Cena systemu, a w szczególności instalowanego w pojeździe pozycjonera, odzwierciedla jakość oraz stopień technicznego zaawansowania naszego produktu. Warto nadmienić, iż koszt produkcji pozycjonera najnowszej generacji (C1) przewyższa cenę widniejącą w naszym cenniku. CMA Sp. z o.o. subwencjonuje oferowane pozycjonery porównywalnie do operatorów telefonii komórkowej, którzy sprzedają telefony za symboliczną złotówkę. Ponadto, nasze pozycjonery podlegają specjalistycznym testom na sprawność funkcjonowania w ekstremalnych warunkach gdyż właśnie takie jakie panują w samochodzie. Gwałtowne skoki temperatur, drgania, kurz itp. pociągają za sobą konieczność stosowania przez nas materiałów i komponentów najwyższej jakości. Reasumując, cena pozycjonera jest stosunkowo niska i odpowiada jego użytkowym walorom i europejskim standardom jakości.

3. Czy montując pozycjoner C1 mogę stracić gwarancję na nowy samochód ?

Doradca:

Nie, ponieważ jako jeden z nielicznych, pozycjoner C1 jest urządzeniem, które nie ingeruje w elektronikę samochodu. Montaż pozycjonera ogranicza się do podłączenia zasilania z samochodu i w żaden sposób nie ingeruje w jego strukturę. 5. Czy pozycjoner jest widoczny w samochodzie?

Doradca:

Pozycjoner jest całkowicie niewidoczny i, wraz z antenami, starannie ukryty. Pojazd nie jest w żaden sposób oznakowany. Dostęp do zamontowanego w aucie pozycjonera autoryzowanemu serwisowi zajmuje około 3 godzin.

4. Kogo informujecie o kradzieży pojazdu ?

Doradca: Najpierw właściciela, potem jednostkę policji najbliższą miejscu zdarzenia.

5. Co się stanie jeśli pojazd wjedzie na podziemny parking ?

Doradca: System czuwa nad naruszeniem autoryzacji. Jeśli takie naruszenie nastąpi system wysyła informację o zaistniałym fakcie poprzez sieć GSM wraz z ostatnią lokalizacją pojazdu.

6. A jeśli pojazd zostanie wywieziony na lawecie bez uruchomienia silnika ?

Doradca: Sytuacji takiej można zapobiec montując czujnik DPS, który monitoruje nieautoryzowane przemieszczenia pojazdu.

od 200 ZŁ NETTO

Wymiana oleju gratis
Wymiana oleju gratis pod warunkiem zakupu oleju w naszej firmie.

350,00 zł

Serwis klimatyzacji
Serwis klimatyzacji R134A oraz ozonowanie pojazdu w super cenie!

Newsletter

Zostaw nam swojego maila, a napiszemy do Ciebie z ciekawą ofertą.

Znajdziesz nas na:ZUMI
O firmie | Elektronika | Mechanika | Wypożyczalnia | Automonitoring | Wulkanizacja | Kontakt
Copyright ©2024 www.rotor.auto.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kodowanie i cięcie - NowyFolder | Damtox - pozycjonowanie